УКРАЇНА ІНФОРМ

NASA спроектує потужну та велику ракету

53444 ПЕРЕГЛЯДІВ

Таку новину повідомили світу західні таблоїди після того, як відбулося чергове засідання Конгресу США, де було обговорено роботу NASA.

На засіданні велася мова про те, що вчені NASA спроектували та будують ракету, яка дасть змогу краще дослідити Космос, а саме Сонячну систему у найбільш віддалених від Землі місцях. Також ракету можна буде використовувати як транспортний засіб для подорожей астронавтів на Марс, астероїди та інші космічні тіла.

Перший запуск чудо-ракети запланований на 2018 рік.

Щодо технічних параметрів, то висота ракети буде 98 метрів, і вона зможе підняти 77 тон вантажу на низьку приближену до земної поверхню. Дана ракета буде на 10 відсотків потужніша за Saturn V, яка літала на Місяць. У найближчих планах NASA створити ракету на 20 вітсотків потужнішу за Saturn V.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео