Новини України: Більшість видів раку може виникати через банальне невезіння

Новини України: Більшість видів раку може виникати через банальне невезіння
211620 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дослідження вчених припускають, що різновиди злоякісних пухлин, які утворюються в тілі людини, можуть бути наслідком звичайного невезіння, а не такими загальноприйнятими факторами як куріння, неправильне харчування чи вплив шкідливої роботи.


Дослідження вчених припускають, що різновиди злоякісних пухлин, які утворюються в тілі людини, можуть бути наслідком звичайного невезіння, а не такими загальноприйнятими факторами як куріння, неправильне харчування чи вплив шкідливої роботи.
Команда науковців із США намагається пояснити, чому деякі тканини організму людини були в мільйон разів уразливішими до раку, ніж інші. Отримані результати, які були висвітлені в журналі «Science», показали, що дві третини різних видів раку були просто викликані звичайними мутаціями, а не спричинені способом життя чи якістю харчування. Однак, вчені наголошують, що інші види злоякісних пухлин – найбільш поширених та найбільш смертоносних – як і раніше дуже залежать від способу життя людини.
Британська благодійна організація, яка займається проблемами виникнення, протікання та профілактики ракових захворювань, Cancer Research UK зазначила, що здоровий спосіб життя все ж значною мірою підвищує шанси людини залишатися осторонь цієї небезпечної хвороби.
З наукової точки зору, у появі будь-якого виду раку є елемент випадковості. Це може бути збій у роботі клітини чи тканин, що «вирішує» якої мутації набуває ваша ДНК, що й призводить до раку. Старі та зношені клітини в організмі замінюються новими, які виробилися шляхом поділу стовбурових клітин. Із кожним новим поділом цих клітин зростає ризик небезпечної мутації, яка наближає стовбурові клітини до «статусу» злоякісних. Вчені дослідили, що такі варіативні мутації швидше розвиваються у внутрішній оболонці кишечника та повільнішими темпами – у головному мозку.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео