У квітні набуде чинності новий Порядок формування тем наукових досліджень для держустанов

У квітні набуде чинності новий Порядок формування тем наукових досліджень для держустанов
28095 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кабмін прислухався до рекомендацій МОН і спростив процес формування тематики досліджень та науково-технічних розробок, які фінансуються за рахунок коштів держбюджету. Новий Порядок націлений на ліквідацію пануючих бюрократичних перепон для звершення вітчизняної науки.

Нові правила затвердження дослідницької тематики відображає відповідний урядовий документ. Новий Порядок, який регулює цю сферу опублікований на сайті Кабміну і набуде законної сили з 1 квітня цього року. Запропоновані конкретні питання для наукових і науково-технічних робіт, на думку урядовців, спростять функціонування міністерства, національних академій наук. Обрані теми будуть опрацьовуватися вченими та науково-технічними розробниками в допустимому інтервалі від трьох до п’яти років.

За словами Лілії Гриневич, Міністра освіти і науки, чинна редакція є неоднозначною для трактування головними розпорядниками коштів з державної скарбниці. Натомість новий Порядок дозволить провідним установам на свій розсуд визначати провідні вектори наукових досліджень і технічних розробок. Водночас передбачене обов’язкове щорічне звітування перед представниками Нацради з питань розвитку науки і технологій, які можуть висловлювати пропозиції стосовно актуальності і доцільності обраної теми дослідження. Орган зможе висловлювати свої рекомендації і Кабміну щодо корекції кошторису, передбаченого на реалізацію того чи іншого дослідження. Відтепер в мережі розпорядники публікуватимуть відкриті переліки пріоритетних тем і розробок.

Науковий комітет Нацради з питань розвитку науки і технологій підкреслив, що необхідність в подібному документі є нагальною, тому ініціатива здобула необхідну підтримку.

Теги: лілії гриневич, міністр освіти і науки, кабмін, нацрада

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео