Відеоігри корисні? Вчені пояснюють свій вибір

Відеоігри корисні? Вчені пояснюють свій вибір
149008 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як часто я чую від знайомих, що батьки забороняють їм грати та проводити час за комп’ютером. Якщо ви хочете, щоб ваші дорослі змінили свою позицію, варто показати їм цю статтю.

Над дослідженнями працювали одразу декілька вчених з Іспанії, Шотландії та психологи з Оксфорда та з’ясували, що:

·       Відеоігри сприяють розвитку робочої пам’яті у дітей, які грають з підліткового віку;

·       Ігри розширюють функціонал деяких областей в мозку, які відповідають за увагу до деталей, зорової концентрації та просторової уяви;

·       Після відбору дітей, яким подобаються жанри жорстоких ігор, в яких присутнє насилля та вбивства встановили, що у звичайному житті серед спілкування з батьками та однолітками не виявили ознак агресії та неадекватної поведінки. Така поведінка цілком нормальна під час самої гри, змагань та турнірів, адже діти хвилюються та хочу мати популярність серед обраної гри;

Окремо шотландські вчені виділили в іграх такі особливості:

·       Покращені знання в області англійської мови, а саме розширення словникового запасу;

·       Соціалізація та комунікація. У підлітків, які грають ігри, більше друзів для спілкування та мене схильності до депресії та самогубства.

Є інша сторона медалі серед десятки позитивних критеріїв, а саме залежність. Влітку 2018 року цю манію на ігри офіційно признали психічним порушенням та внесли в список захворювань Всесвітньої організації здоров’я. Діагноз можна ставити лише у тому випадку,  якщо ваша дитина дійсно не може розлучитись з іграми та починає проявляти агресію, коли йому не дають можливості пограти, тому в міру слідкуйте за ознаками поговоріть та встановіть з вашою дитиною адекватні рамки, при якому дитина паралельно буде всебічно вчитися та розвиватися.

За новинами технологій слідкуйте на сайті, бережіть себе та будьте здорові!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео