Вчені пояснили, чому небезпечно класти телефон під подушку під час сну

Вчені пояснили, чому небезпечно класти телефон під подушку під час сну
12906 ПЕРЕГЛЯДІВ

В сучасному світі неможливо обійтися без новітніх технологій, проте не варто забувати про здоров’я. Чому телефон небезпечний під час сну?

Не кладіть телефон під подушку, якщо хочете заснути. Включений телефон під головою може викликати порушення сну. Електромагнітні хвилі, що випромінюються смартфоном через подушку можуть негативно відобразитися на роботі мозку в тривалій перспективі. Випромінювання здатне в рази збільшити ризик розвитку безпліддя і онкологічних захворювань.

Науковці з департаменту охорони здоров'я Каліфорнії настійно рекомендують перед сном прибирати свої смартфони як можна далі - мінімальна відстань від тіла має становити один метр. Можна залишити пристрій на дивані або на стільці.

Фахівці рекомендують не користуватися телефоном за годину відходу до сну.. Гаджети порушують якість сну, призводять до частих пробуджень вночі та проблем із засинанням.Телефон обов’язково переводьте у тихий режим або вимикайте зв’язок . Він завжди здійснює зв’язок із основними станціями через радіохвилі, навіть тоді, коли ми його не використовуємо. Якщо не вимкнути пристрій, то це негативно відіб'ється на стані нервової системи.

Регулярний сон зі включеним телефоном під головою провокує появу тривожності. Повідомлення та дзвінки відволікатимуть людину, перешкоджатимуть переходу в фазу глибокого сну.
Д

ля моніторингу сну кращим вибором будуть фітнес-браслети або смарт-годинники з відключеними в нічний час повідомленнями.
В особливій зоні ураження безпосередньо знаходяться підлітки і діти. Їх організм тільки формується, тому електромагнітне випромінювання в цьому випадку поводить себе більш агресивно.

Де залишати телефон вночі? Вимкніть і залиште на звичайному місці, використовуючи інший будильник. Інший спосіб – залишити у віддаленій кімнаті.

Потреба бути постійно на зв’язку? Вимикайте Інтернет або Wi-Fi з’єднання, яке є ще небезпечнішим, ніж радіохвилі.

Теги: Гаджети , смартфон , Чому не можна залишати телефон під подушкою?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео