5 найефективніших порад як покращити пам’ять

5 найефективніших порад як покращити пам’ять
11226 ПЕРЕГЛЯДІВ
Незалежно від вашого роду діяльності, пам’ять виступає важливим інструментом. Ми часто забуваємо через велику кількість роботи, яку маємо. Моменти забуття трапляються з кожним. Наявність постійно слабкої пам’яті може негативно відобразитися на майбутньому, адже це не тільки впливає на вашу продуктивність, а й може серйозно вплинути на вашу пам’ять у подальшому житті.Скориставшись порадами, які ми надамо, ви зможете захистити свій мозок від зниження когнітивних здібностей у міру їх старіння. Дотримання деяких простих стратегій може природнім шляхом покращити вашу пам’ять. Ось список того, що ви можете зробити для здоров’я мозку.
Правильний спосіб харчування. Відсутність їжі може здатися дрібницею, але насправді вона сильно впливає на ваше психічне здоров’я. Включіть у свій раціон більше фруктів та овочів. Фрукти та овочі завантажені поживними речовинами та антиоксидантом можуть боротися з пошкодженням вільних радикалів. Включення чорниці, помідорів, шпинату у свій раціон може бути чудовим варіантом.
Рухайтеся! Вам необхідно підтримувати активність. Займайтеся спортом, гуляйте, танцюйте або пробуйте інші речі. Рух тіла має важливе значення для здорового мозку, оскільки це покращує кровотік, обмін речовин та покращує структуру та функції мозку.
Продовжуйте вчитися. Люди часто роблять наголос на фізичну активність, але навряд чи є люди, які говорять про важливість психічної активності. Обидва мають різну роль, і обидва важливі для вас. Спробуйте нові речі, які можуть бути складними для вашого мозку. Якщо ви йдете однаковими зношеними шляхами, ви не надаєте своєму мозку стимуляції, необхідної для зростання та розвитку. Спробуйте розгадати кросворд, головоломки або навчіться грати на музичному інструменті.
Спілкуйтеся. Зустрічі з новими людьми, взаємодія з ними корисні не тільки для підтримки емоцій, але й для здоров’я мозку. Завдяки соціальній взаємодії про стрес та депресію можна не думати. Спілкування підтримає ваш мозок у формі та може запобігти втраті пам’яті. Тож, коли у вас є час сплануйте прогулянку з друзями, а не цілий день сидіть вдома.
Якісний сон. Не менш важливо достатньо відпочити для свого психічного самопочуття. Під відпочинком ми маємо на увазі як фізичний, так і психічний відпочинок. Не напружуйтесь надмірно. Гормони стресу пошкоджують гіпокамп, який є центром пам'яті в мозку і спричиняє втрату пам'яті. Прийняття семи-восьми годин міцного сну дуже важливо для мозку та тіла. Ви також можете практикувати медитацію для розслаблення тіла.
 
Виконуйте правила та будьте здорові!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео