Інформаційне агентство : «DOLCE VITA» Виставка Акварелі Тані Кугай

Інформаційне агентство : «DOLCE VITA» Виставка Акварелі Тані Кугай
307403 ПЕРЕГЛЯДІВ

29 вересня – 25  жовтня 2021 року

Відкриття – 29 вересня о 18:00

 

(вхід на відкриття – за запрошеннями)

Місце проведення: І поверх Центру Української Культури та Мистецтва,

м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64,  (044) 425-12-66.

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

 

Виставка представляє понад 25 робіт,  створених в техніці акварельного живопису протягом останніх 5 років. Тема проекту «Dolce vita» – «Солодке життя». Представлені в експозиції яскраві натюрморти з соковитими фруктами та квітами випромінюють енергію життя, сонця та щастя!

Твори виконані в двох техніках акварельного живопису: традиційній (на папері) та авторській (на полотні). Мисткиня тривалий час експериментувала з аквареллю, шукаючи нові технічні можливості для підсилення художньої виразності в роботах.

«Мій творчий метод в роботі з акварельними фарбами полягає в спонтанному русі за вільним плином акварелі, її випадковими розтіканнями, мазками, бризками… Саме свіжість, жвавість і невимушеність акварелі приваблює та захоплює мене в цій техніці. Вона несе в собі життєдайну енергією води, завжди непередбачувану, завжди рухливу, завжди креативну» – зазначає Таня Кугай.

Мисткиня народилась в Полтаві в творчій родині. Батько – художник-монументаліст, мати – архітектор, кандидат наук, спеціаліст по старовинній українській архітектурі. Таня Кугай живе та працює в Києві. Із 1993 р. у Національній спілці художників України. Закінчила Національну Академію образотворчого мистецтва і архітектури (майстерня книжкової графіки під керівництвом проф. Чебаника В.Я. та проф. Галінської Г.Г.). Закінчила Республіканську художню середню школу ім. Т.Г. Шевченка (РХСШ). Із 2006 року до теперішнього часу – доцент кафедри рисунка та живопису Київського Національного Університету технологій та дизайну (КНУТД).

Художниця працює в книжковій ілюстрації, естампі, комп’ютерній графіці та дизайні, станковому та монументальному живописі, у художніх техніках – акварель, пастель, акрил, олійний живопис, гравюра, лінорит, граттаж, монотипія, колаж і т.д.

Брала участь у більш ніж 50 художніх виставках та пленерах. Художні твори мисткині були опубліковані в багатьох каталогах, журналах, книгах. У 2007 році була надрукована новорічна листівка по творчій роботі Тані Кугай «Вечір самотності» та поштова марка MiNr. 861. по творчій роботі «Вуличка спогадів» (серія Київ очима художників), «Поштові марки України 2007».

Творчі роботи знаходяться в приватних зібраннях України та зарубіжжя, Музеї міста Києва, Музеї книги та друкарства України, в Музеї ім. Т.Г.Шевченка в м. Пекін, Китай. Творчий доробок включає різноманітність художніх сюжетів і тем: портрети, натюрморти, пейзажі, фігуративні та абстрактні композиції.

Таня Кугай проводить заняття та майстер класи в своїй творчій майстерні «Світлиця натхнення» (facebook.com/svit.kugai) за наступними темами: «Основи академічного рисунку», «Основи академічного живопису», «Начерки, замальовки, рисунки», «Техніка акварельного живопису», «Техніка акрилового живопису», «Техніка олійного живопису», «Графічні техніки», «Техніки естампної графіки», «Техніки декоративно-прикладного мистецтва», «Книжковий дизайн та ілюстрація».

Тел.: +380663530768.

Е-mail: taniakugai@gmail.com.

Портофоліо: www.taniakugai.com,  facebook.com/kugai.art, facebook.com/svit.kugai     facebook.com/tania.kugai.

Ласкаво просимо до спілкування мовою мистецтва!

 

 

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.

 

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст.м. «Контрактова площа»

 

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muz@dolesko.com.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео