Цього року Вараська ялинка буде штучною та оздобленою 3D-прикрасами

Цього року Вараська ялинка буде штучною та оздобленою 3D-прикрасами
32613 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 24 листопада Вараський департамент культури, туризму, молоді та спорту представив концепцію святкування новорічно-різдвяних свят. На зустрічі були присутні представники громадськості, підприємств та жителів міста.

Департамент повідомив, що у них вже заплановані та підготовлені різноманітні активності, що розпочнуться 19 грудня та триватимуть впродовж місяця.

У місті Вараш планують установити штучну ялинку висотою близько 10 метрів, яка буде прикрашена 3D-гірляндами. Окрім цього, намічають прикрасити гірляндами і навколишні дерева. Також планується встановлення фотозон і локацій для дітей та дорослих. У місті запрацює новорічно-різдвяний ярмарок, де представники малого і середнього бізнесу матимуть змогу пропонувати різноманітну продукцію.

Під час презентації жителі міста висунули пропозицію щодо розміщення новорічної ялинки навпроти приміщення Вараської міської ради. На їхню думку, площа поруч з міською радою не повинна виглядати бідно на тлі інших локацій. Але, представники департаменту відмітили, що площа не залишиться без уваги.

 

Після презентації концепції відбувалося обговорення про проведення заходів, організацію торгівельних майданчиків, а також оформлення головної площі міста.

Теги: ялинка,новорічне свято,вараш,Рівненщина, Рівненська область,департамент культури
Мої відео