Освітній канал Волинської вчительки підкорив TikTok

Освітній канал Волинської вчительки підкорив TikTok
31837 ПЕРЕГЛЯДІВ

Онлайн-медіа про освіту «Освіторія» опублікувало власний ТОП-5 українських освітніх блогів, до якої потрапив канал Наталії Венгрин – вчительки математики Нововолинського ліцею №7. Її TikTok-канал зібрав більше 90 тисяч підписників.

Наталія Венгрин має 30-річний стаж вчителювання у ліцеї, а з появою дистанційної освіти до неї прийшла ідея - допомагати учням у вивченні математики онлайн. Блог вчительки доволі популярний на просторах TikTokу, а її відео щодня збирають тисячі переглядів та лайків.

Відео на тему «Ділення дробів», яку вивчають у 6 класі, за добу зібрало 10 тисяч переглядів, а «Віднімання дробів від цілого» для п’ятикласників має майже 600 тисяч переглядів.

Школярам дуже подобається ідея створення «онлайн-школи» у TikTok, адже це допомагає їм у швидкому засвоєнні матеріалу. Вчителька деталізовано розписує та пояснює способи розв’язання різноманітних завдань, чим і захоплює своїх підписників.

Навіть найскладніші завдання завдяки спеціальним формулам та способам скорочення виявляються набагато простішими, аніж здавалося раніше. Коментатори навіть порівнюють її відео з чітерством у відеоіграх, адже знаючи секретні коди, вони можуть підвищити свій рівень – так само і у математиці, а інші шкодують, що у них не було такої вчительки.

Теги: тікток,освіта,вчителька,блог про математику,математичний блог,математика,ОНЛАЙН НАВЧАННЯ ,нововолинськ,Школа ,освітній канал
Мої відео