У Луцький університет відтепер можна подати документи через застосунок «Дія»

У Луцький університет відтепер можна подати документи через застосунок «Дія»
31349 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вперше у Волинській області навчальний заклад переходить у режим «без паперів». Ним став Луцький національний технічний університет, що підключив Дія.QRПро це повідомила Волинська ОДА.

Відтепер для подання документів до приймальної комісії абітурієнтам, що хочуть вступити до ЛНТУ, більше не потрібно брати з собою паспорт та ідентифікаційний код. Тепер вони мають змогу поділитися ними за допомогою застосунку Дія. Підключивши цей функціонал, заощаджується час та гроші, адже більше не потрібно робити копії необхідних документів.

Заступниця голови Волинської обласної держадміністрації з питань цифровізації Вікторія Левчук зазначає, що вона переконана у зручності цього функціоналу та думає, що це буде позитивно оцінено з боку студентів та викладачів. Окрім того, вона сподівається, що ще один університет Волині, а саме Національний університет ім. Лесі Українки, скоро під’єднається до Дії, що спонукатиме інші навчальні заклади до залучення до цієї ініціативи.

Цифрова трансформація активно впроваджується на Волині, адже її мета – створити максимально комфортним надання послуг у різних сферах. Саме тому, влада області активно займається впровадженням режиму «paperless».

Для того, аби відправити документи до університету за допомогою «Дія.QR», необхідно:

-        Встановити мобільний додаток Дія та відсканувати QR-код, після чого в Дії автоматично формується чернетка з копіями цифрових документів з вашою адресою;

-        Натиснути «надіслати», і після цього усі необхідні документи потраплять на електронну адресу навчального закладу.

Теги: луцький національний технічний університет,дія.qr,qr-коди,онлайн-документи,цифровізація,цифрова трансформація,Волинь,волинська область
Мої відео