У Волинській області лікарям вдалося врятувати чоловіка, який напередодні отримав ножові поранення

У Волинській області лікарям вдалося врятувати чоловіка, який напередодні отримав ножові поранення
32679 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ввечері 1 грудня до приймального відділення ТМО міста Любомль працівниками екстреної меддопомоги було доставлено чоловіка, що отримав ножові поранення у грудній клітці. Лікарі провели обстеження та прооперували потерпілого.

Відомо, що 1 грудня близько 6-ї години вечора у м. Любомль виник конфлікт між власником домогосподарства та 29-річним сином його співмешканки. Останній, падаючи з висоти власного зросту через свою необережність наштовхнувся на ніж, який тримав у руці, внаслідок чого отримав поранення грудної клітки.

Лікар-хірург, Леонід Луць, що того вечора проводив операцію, розповів, що потерпілий був притомним і за ним не спостерігалось порушення гемодинаміки; його тиск був цілком нормальним. Проте, після того, як пацієнта привезли до операційної та почали оглядати рану, помітили, що у ній багато кров’яних згустків, а грудна клітка – вся в крові, оскільки було зачеплене ліве передсердя. У операційній чоловіку провели переливання крові, оскільки він втратив близько літри власної крові.

Окрім цього, потерпілому виконали екстрене оперативне втручання на відкритому серці, а в цілому уся операція тривала дві години, завдяки чому життя людини було врятоване. Вже вранці чоловік отямився та почувався цілком добре.

Теги: ножові поранення,операція,лікарі,порятунок,необережність
Мої відео