У центральній лікарні Березного скоро почне роботу оновлене відділення екстреної допомоги

У центральній лікарні Березного скоро почне роботу оновлене відділення екстреної допомоги
32552 ПЕРЕГЛЯДІВ

Незабаром у центральній районній лікарні м. Березне розпочнеться робота оновленого сучасного відділення екстреної медичної допомоги. Про це розповів Олег Вівсянник, який займає посаду директора департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення ОДА.

Він розповів, що заклад повністю реконструйовано. Уже закінчилися роботи по будівництву, а в кабінетах вже можна встановлювати обладнання. У відділенні будуть кабінети, в яких можна буде зробити рентгенографію, томографію, а також ультразвукову діагностику. Окрім цього, буде мала операційна, травматологічна та гінекологічна оглядові, а також лор- і офтальмологічний кабінети.

Закладу також вдалося отримати нове обладнання, яке було придбане завдяки коштам, що виділили з державного бюджету. У кабінетах будуть встановлені такі сучасні прилади, як 32-х зрізовий комп’ютерний томограф, рентген-апарат та прилад для УЗД. Окрім цього, вже закупили ШВЛ-апарати, обладнання для колоноскопії та фіброгастродуоденоскопії.

У відділенні працюватиме палата для інтенсивної терапії на п’ять ліжок, а також передбачений бокс для пацієнтів з ознаками інфекційних хвороб, що потребують ізоляції. Загальна площа оновленого відділення становитиме 775 квадратних метрів.

Олег Вівсянник наголосив, що це позитивна новина для закладу, адже порядок прийняття хворих буде значно покращений завдяки можливостям технічного оснащення – усе можна буде діагностувати та лікувати в одному місці. 

Теги: црл,березне, Рівненська область,Рівненщина,центральна районна лікарня,відділення екстреної допомоги,екстрена допомога
Мої відео