Презентували трейлер стрічки «Довбуш» волинського режисера Олеся Саніна

Презентували трейлер стрічки «Довбуш» волинського режисера Олеся Саніна
32355 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Україні випустили трейлер нової історичної стрічки у жанрі екшен «Довбуш». Режисер Олесь Санін, що працював над фільмом, родом з Волинської області. Стрічка, що створена завдяки підтримці Держкіно, буде доступна до перегляду у кінотеатрах вже з 12 травня 2022 року.

Основні події у стрічці розвиваються на початку 18 століття у Карпатах. Гуцули вимушені йти в гори, аби втекти від жорстокого правління польських шляхтичів. Два брати, Олекса та Іван Довбуші, вимушені опинитися поза законами та стати опришками. Шукаючи способи, аби помститися панству за смерть своїх батьків, брати починають ворожнечу між собою. Один з них бігає за грошима, а інший – за справедливістю. Під очоленням Олекси гуцули повстають проти шляхти, а та чинить все, що завгодно, аби тільки вбити Довбуша. Проте, йому вдалося їх перехитрити. Цей фільм – легенда про лицаря Карпат, яка здатна надихнути покоління тих, хто бореться за волю рідних земель.

Фільм «Довбуш» режисера Олеся Саніна – це те, що об’єднує усіх, хто небайдужий до Батьківщини. Це історія про незламних, про тих, хто відстоює свободу, чого б це не вартувало.

Фільм про те, що людина не може бути позбавлена свободи: вона пуститься на її пошуки й тоді, коли це вартуватиме її життя. Вона захищатиме свою родину, свої інтереси та свою честь. Це історія про рідні землі, про Батьківщину, значення якої для нас все більше і більше. Це не просто межі якоїсь території, а це те, що всередині нас: духовність, безліч думок та переживань, біль – усе те, що реальне і те, без чого неможливо жити далі. Це стає важливішим, аніж саме життя.

Автори стрічки переконують, що на глядачів чекає багато екшену та справжні емоції, що здатні до нового життя легенди про унікального українського героя, який до останнього боровся за життя і свободу українського народу.

Теги: довбуш,олесь санін,нова кінострічка,історичний екшен,історія україни,карпати,гуцули,свобода, Україна
Мої відео