На Волині школярка видала свою першу книгу віршів

На Волині школярка видала свою першу книгу віршів
32305 ПЕРЕГЛЯДІВ

11-річна дівчинка Соломія Ващук, що проживає в місті Горохів на Волині, випустила совю першу поетичну збірку «Веселкові мрії». Ідею випуску книги запропонувала її бабуся Галина.

Свій перший вірш дівчинка створила, коли їй було 9 років. Зараз вона взяла за звичку римувати слова та занотовувати усі свої ідеї, які можна скласти у римовані рядки. Соломія розповідає, що зараз складати вірші їй дається набагато простіше: якщо вона дивиться на якусь річ, то рима сама спадає на думку, або ж вона відразу складає цілий вірш. Вона старається занотовувати свої твори у зошиті, проте якщо ідеї приходять пізно ввечері, то вона записує їх на телефоні, аби потім їх переписати.

Мама Соломії, Тетяна Ващук, розповідає, що свою першу поезію вона написала у 4 класі, який був присвячений її першій вчительці.

Назва збірки «Веселкові мрії» юна поетеса обрала не просто так: слово «мрія» співзвучне з її іменем – Соломія. Презентація збірки відбулася у місцевій бібліотеці Горохова. Там школярка проводить багато часу за книгами та розвиває свій талант у поетичному гуртку.

Підтримкою авторки стали її однокласники, вчителі та рідні, які відвідали її першу презентацію. ЇЇ однокласниця, Марта Шнайдер, розповіла, що дізналася про її здібності у школі, коли Соломія декламувала власні твори про однокласників та друзів.

З редагуванням віршів дівчинці допомогла учителька української мови та літератури Тетяна Кульган, яка працює в Горохівському ліцеї ім. Івана Франка вже 20 років. За весь її вчительський досвід Соломія перша дитина, яка випустила власну збірку, і вона пишається цим.

Теги: юна поетеса,веселкові мрії,соломія ващук,Волинь,горохів,горохівський ліцей,волинська область
Мої відео