У столиці дружина відомого шоумена потрапила у ДТП

У столиці дружина відомого шоумена потрапила у ДТП
31860 ПЕРЕГЛЯДІВ

Так дійсно, у вівторок ввечері дружина відомого телеведучого Анатолія Анатоліча потрапила у ДТП. Про це стало відомо на сторінці у соціальних мережах ведучого.

Як відомо, то дружина шоумена не є винуватицею дорожньо- транспортної пригоди. Її автомобіль протаранив власник Porshe та втік з місця пригоди. Добре, що постраждала встигла запам’ятати марку автомобіля та його номерний знак, вистачило того що, вона запам’ятала цифри номеру автомобіля.

Як, повідомив телеведучий на своїй сторінці, винуватця пригоди знайши швидко, протягом 20 хвилин. Також Анатолій повідомив, що добре, що ніхто не постраждав в даній аварії. Винуватця ДТП забрали з’ясовувати обставини та перевіряти на наявність алкоголю в організмі втікача , а дружина ведучого очікує на патрульну поліцію. Так, як автомобіль постраждав і на родину шоумена  чекає дорого вартісний ремонт авто.

Як бачимо поліція спрацювала швидко та оперативно, лишились тепер неприємні наслідки у вигляді пошкодженого автомобіля. Хочеться побажати зірковій родині не потрапляти у такі пригоди.

І ще раз наголосити, бути обережними та уважними за кермом автомобіля. Іноді  чиясь неуважність може коштувати життя. Я згоден з Анатолієм, добре, що все обійшлось без наслідків для чийогось здоров’я.

Як можемо здогадуватись, причиною втечі може , якраз бути те, що власник Porshe був у стані алкогольного сп’яніння.  Залишається чекати на інформацію від поліції. Бережіть себе та рідних. Не порушуйте правила дорожнього руху.

З останніх новин від поліції стало відомо, що винуватець ДТП тверезий.

Мої відео