Волинь: Молода вчителька фізкультури отримала подарунки від братів Кличків

Волинь: Молода вчителька фізкультури отримала подарунки від братів Кличків
31417 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчителька, що навчає дітей фізичній культурі у Воєгощанському ліцеї, що знаходиться в Камінь-Каширському районі, Ірина Козачок завершила навчання для вчителів фізкультури «Посилка успіху» від Klitschko Foundation. Вона змогла реалізувати свій власний проєкт, завдяки якому їй вдалося випередити інших учасників з усієї України і отримати в подарунок інвентер для занять спортом у школі.

Ірина Василівна – доволі молода учителька, проте за її плечима вже чималий спортивний досвід. Вона виросла у селі Брониця, а після заміжжя вирішила працювати у Воєгощанському ліцеї. У неї вже 5 років трудового стажу, але цілковито вона працювала тільки 2, оскільки була у декретній відпустці. Проте, її дуже швидко полюбили як її вихованці, так і колектив, та й до того ж вона подає активні та новаторські ідеї.

Ірина Василівна розповідає, що в школах погано розвивається спортивна інфраструктура, а інвентарю – замало, через що в дітей зачасту відсутня мотивація до занять фізкультурою. Це відбувається через відсутність сучасного спорядження, а методика викладання застаріла та нецікава.

Саме тому вчителька відразу ж вирішила приєднатися до цього проєкту, коли побачила оголошення про нього в одній з груп Viber. Вона була замотивована ідеєю отримання нових знань, завдяки яким вона зможе трансформувати свої уроки у ефективніші та креативніші.

Також вона поділилась, що подарунок містив в собі 12 сучасних м’ячі: по 4 футбольних, волейбольних та баскетбольних; а також спортивну кепку, футболку та жилетку для наставника. Ірина Василівна вважає, що даний проєкт – гарна можливість для вчителів, які бажають підвищити свій рівень професійної підготовки та покращити власні методи викладання фізкультури.

Теги: #фізична культура,klitschko foundation,фонд братів кличків,кличко,вчителька фізкультури,Волинь,камінь-каширський,воєгощанський ліцей
Мої відео