У Луцькому університеті тепер можна буде вивчати фешн-індустрію

У Луцькому університеті тепер можна буде вивчати фешн-індустрію
32183 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Луцькому національному технічному університеті започатковують 9 нових освітніх програм: з них 8 для тих, хто бажає отримати ступінь бакалавра та 1 для магістрантів. До них можна віднести фешн-індустрію, медіатехнології, штучний інтелект тощо. Про це стало відомо від відповідальної секретарки приймальної комісії університету Ірини Бандури.

Вона розповіла, що нині в університеті готують бакалаврів за 56 освітніми програмами, але цього року вирішили започаткувати ще 8. Ірина Бандура зазначила, що навчальний заклад має можливість відкриття нових освітніх програм, адже він володіє необхідним кадровим та матеріально-технічним забезпеченням, а також складеним навчальним планом.

Тепер студентів навчатимуть фешн-індустрії, цифровому маркетингу, цифровій економіці, інформаційним технологіям, медіатехнологіям, піару та іншим професіям.

На магістратурі запроваджується така освітня програма як системи керування та діагностування технологічного устаткування.

Ірина переконана, що програми, які запроваджуються університетом, є цікавими для молоді та будуть у попиті на ринку праці в найближчий час. За її словами, університет володіє власним кадровим потенціалом, але у випадку якісного формування освітніх програм керівництво зможе зрозуміти, в яких фахівцях буде потреба у майбутньому.

Теги: вищий навчальний заклад,Луцьк,луцький національний технічний університет,луцьк нту,волинська область,Волинь,фешн-індустрія,піар,інформаційні технології,освітні програми,студенти,абітурієнти,куди вступити
Мої відео