На ремонтному заводі Луцька відсторонили 8 робітників через відсутність вакцинації

На ремонтному заводі Луцька відсторонили 8 робітників через відсутність вакцинації
32194 ПЕРЕГЛЯДІВ

З 9 грудня в Україні дійсний наказ Міністерства Охорони Здоров’я про те, що перелік професій, для яких передбачена обов’язкова вакцинація від COVID-19, розширений. До переліку відносяться і працівники тих підприємств, робота яких стратегічно важлива для економічного розвитку та від яких залежить безпека держави.

У місті Луцьк до таких підприємств відноситься ремонтний завод «Мотор». На сьогодні, 15 грудня причини відсутності щеплень від COVID-19 від роботи відсторонили 8 робітників. Про це стало відомо 14 грудня під час брифінгу держадміністрації Волині, темою якого було обговорення поточної ситуації щодо протидії поширення коронавірусу та кампанії на підтримку вакцинації від COVID-19 на Волині.

Головний держсанлікар Волинської області Наталія Янко повідомила, що в даній компанії доволі високі показники вакцинації, адже понад 90% робітників, що працюють на підприємстві, вже зробили як мінімум одне щеплення від COVID.

«Укрпошта» значно відрізняється від «Мотору», оскільки там рівень вакцинації сягає трохи більше, ніж 50%. Зазначаємо, що це підприємство теж є стратегічно важливим для нашої країни.

Отримати хоча б 1 дозу вакцини також повинні і ті, хто працюють в установах і закладах, діяльність яких спрямована на надання соціальних послуг, а також заклади захисту прав дітей та реабілітаційні заклади. Наталія Янко зазначила, що у Волинських закладах захисту прав дітей – вже понад 90% працівників, що вакцинувалися.

Теги: #COVID19,вакцинація,Луцьк,волинська область, Коронавірус,пандемія, пандемія корнавірусу,коронавірусна інфекція,щеплення
Мої відео