Смерть на коліях. Смертельна НП. Новини Києва

Смерть на коліях. Смертельна НП. Новини Києва
31485 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вночі у Києві сталася моторошна подія. Як повідомляється під колесами електрички загинула людина.

Відомо, що між станціями Київ- Волинський та Караваєві дачі сталася ця прикра ситуація. Машиніст помітив особу, що йшла по залізничним коліям, звичайно ж, машиніст подав сигнал для того, щоб попередити про небезпеку.

На сигнал потяга людина не реагувала.. Довелось застосувати екстрену зупинку локомотива, але й це не змогло запобігти трагедії. Як стало відомо  жертвою став чоловік , якому було всього 32 роки, смерть настала ще до приїзду карети швидкої допомоги. Ось так неуважність може коштувати життя.

Як можна зрозуміти, що це могло бути і самогубство. Все відбулося вночі, на сигнали потяга  чоловік не реагував або ж нещасний випадок. Якби там не було, ми всі маємо усвідомлювати, що життя у нас одне і треба дбати про себе та свою безпеку.

Дотримуйтесь елементарних правил поведінки перебуваючи на залізничних станціях, особливо це стосується підлітків, які полюбляють проводити час в екстремальних місцях та розважатися. Статистика жертв на коліях, доволі сумна і це певна безвідповідальність людей, у випадку з дітьми – це відповідальність батьків. Хочеться щоб люди були більш відповідальні та цінували кожну мить свого життя.

Мої відео