Новини з аеропорту «Бориспіль». Відомого російського актора «завернули» назад додому

Новини з аеропорту «Бориспіль». Відомого російського актора «завернули» назад додому
31902 ПЕРЕГЛЯДІВ

Справді, мова йде про 34 річного російського актора театру та кіно В’ячеслава Чепурченка.

Як відомо актор прилетів до України на зйомки, але в аеропорту йому не дозволили вийти з терміналу летовища. Як заявили, що він не має права перебувати на території нашої країни.

Під час оформлення документів прикордонниками, було виявлено, що Чепурченко порушував встановлений порядок в’їзду до тимчасово окупованого Криму.

Тобто, як стало відомо, що росіянин всупереч нашому законодавству потрапляв на півострів не з української території, а з Росії.

У Криму він брав участь у зйомках російського серіалу. Мабуть даний актор погано ознайомлений з правилами в’їзду на територію України.

Тобто за порушення норм українського законодавства В’ячеславу заборонили в’їзд до України на три роки. Його відправлять зворотнім рейсом до Стамбулу звідки він прибув. Справедливо? Гадаю цілком, якраз у нього буде час вивчити закони нашої держави.

Схожа ситуація трапилася в аеропорту, в Києві. 9 січня до Києва прибув відомий російський тіктокер Данило Мілохін .

Як відомо, юну зірку спочатку тримали в аеропорту, а потім повідомили, що його повертають назад. Як можемо помітити в соціальних мережах Данила, то він сказав : «Я враг». Пізніше написав, що любить свою аудиторію з України.

В його випадку причина відмови це те, що його визнано особою, що загрожує безпеці країни. Звучить неоднозначно, можу погодитись.

Ось так працює наша прикордонна служба. Моя думка, що все зробили вірно, але це суб’єктивна думка. Дивлячись на ситуацію з країною агресором можна зробити свої висновки.

Теги: Прикордонники,аеропорт Бориспіль ,російський актор,перетин кордону
Мої відео