Гітара з океанічного пластику

31660 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Художник створив гітару з переробленого пластику.

Три роки тому автор Burls Art опублікував у соцмережі відео у якому показав процес створення своєї першої гітари, корпус якої був виготовлений з 1200 кольорових олівців.

 

Відео мало не аби який успіх, та зібрало більш ніж 33 мільйонів переглядів на Ютубі та сприяло подальшому розвитку митця. На сьогодні світ побачив нові витвори з різноманітних матеріалів, такі як кам’яна сіль, папір та вуглеводне волокно.

 

Автор не стоїть на одному місці та постійно розвивається та знаходить нові методи шокувати свою аудиторію.

 

На сьогодні художник співпрацює з 4ocean для створення нової гітари, проте вже з нового матеріалу - переробленого морського пластику.

 

З 2017 року флоридська компанія  4ocean, що займається активним очищення світового океану від наслідків людської діяльності, а саме - пластику. Збирає пластик з океанів, річок та озер та перероблює їх у різну атрибутику, по типу браслетів, з продажу яких фінансує подальше очищення світового океану.

 

Для виготовлення гітари з “океанського пластику” автор Burls Art також приєднувався до збирання пластику у берегів Південної Флориди. Одягнувши акваланг автор сам поринав у волу та діставав часини для свого майбутнього витвору.

 

Виловлений пластик був доставлений на підприємство 4ocean для подальшого зважування, сортування та обробки. Зібравши мішки з подрібненим поліетиленом високої щільності та пластиком з таких речей, як пляшки, кришки, вилки тощо, автор повернувся до своєї майстерні та взявся до роботи.

 

Маленькі шматочки пластика висипали у сталевий ящик та помістили у побутову піч, де запікали при температурі 350 C, висока температура сприяла розплавленню та з’єднанню пластика.Далі вирізали потрібну форму та направляли для звукознімачів та потенціометрів та формували перед поліруванням.

 

Готова гітара має два звукознімачі ромовану фурнітуру та три ручки керування гучністю та тембром. Гриф з болтовим кріпленням не має анкерного стрижня, що трохи ризиковано, але автор сподівається, що епоксидної накладки грифа буде достатньо, щоб гітара була рівною та правильною

Мої відео