На Чернігівщині виявили нелегальну вирубку дерев

31613 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

На Чернігівщині було виявлено факт незаконної вирубки дерев, про це повідомляє офіційна сторінка Державної екологічної інспекції у фейсбуці.

 

Про вищезгаданий факт свідчать пні берез та сосен, які були знайдені у Гірському старостинському окрузі Корюківського району, який відноситься до контрольованого прикордонного району області.

 

На місці подій інспектори та представники прикордонного оперативно-розшукового відділу Чернігівського прикордонного загону встановили, що дерева постраждали від рук людей, у яких відсутні спеціальні для вирубки дерев документи.

 

Незаконне вирубування лісів без наявності необхідної для цього документації порушують лісовий кодекс України та закон УкраїниПро рослинний світ”.

 

До того ж як зазначає пресслужба інспекції, неподалік місця, де були знайдені пні берез та сосен було знайдено автомобіль. Машина стояла на ґрунтовій дорозі. Коли інспектори подивилися у фургон автомобіля знайшли там деревину.

На місце подій було викликано правоохоронців, які вилучи автомобіль, для подальшого з'ясування обставин.

 

За розрахунками інспекції, сума збитків, заподіяних порушниками природоохоронного законодавства, становить 220 000 гривень.З врахуванням всіх особливостей, місцевості, де сталася вирубка дерев, всі матеріали, що стосуються справи разом з заявою про порушення законодавства були направлені до Управління Служби Безпеки України.

 

Факт незаконного вироблення дерев має ознаки злочину проти довкілля.


Наразі триває розслідування.

Мої відео