В Одесі виявили канал переправки мігрантів

В Одесі виявили канал переправки мігрантів
31116 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Сьогодні, 2 лютого 2022 року, за інформацією «Контекст-Причорномор’я», стало відомо про підозри щодо організованої групи, яку звинуватили в незаконних перевезеннях людей через державний кордон України. Відомо, що група складається з трьох осіб, про що повідомили у прес-службі Спеціалізованої прокуратури.

За даними слідства, двоє цивільних осіб разом із прикордонником, імена яких не розголошуються, умисно влаштували злочинну схему з метою незаконного збагачення. У листопаді 2021 року вони, за певну плату, вже переправляли громадян через один із державних кордонів України до Молдови, що є неприпустимим. За даними деяких джерел, такого роду переправлення, скоріше за все, було проведено неодноразово.

Учасників угруповання підозрюють та звинувачують у сприянні незаконному перевезенню осіб через державний кордон країни. Більше того, поради надавала, корисливо мотивована, службова особа, яка використовувала власне службове становище.

Як стало відомо, 28 січня 2022 року Київським районним судом Одеси було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою в гауптвахті для прикордонника. Організатору схеми було продовжено тримання під вартою, але з можливістю внесення застави.

Мої відео