Обережно, російські агенти закликають до захоплення України

Обережно, російські агенти закликають до захоплення України
32235 ПЕРЕГЛЯДІВ

Новини про події, що відбуваються між Росіє та Україною на сьогодні – відомі кожному. Збільшення ворожих сил довкола кордону та спроби хоча б якось вплинути на українців, а ось про останнє більш детально.

На сьогодні, у Маріуполі співробітниками служби безпеки України було викрито місцевого жителя, який, використовуючи соціальні мережі, агітував щодо порушення територіальної цілісності України. Порушник, чийого імені не вказано, закликав до агресивної війни проти нашої країни та возвеличував бойовиків ОРДЛО, акцентуючи увагу на істинності їх поглядів та дій.

В той же час, у Кропивницькому було викрито представника місцевої громадської організації, який, на відміну від попередника, закликав до захоплення влади в Україні. Планами зловмисника було здійснення диверсії для дестабілізації внутрішньої ситуації в області.

На Закарпатті ж було знешкоджено цілу групу інтернет-агентів, що вороже ставилися до нашої країни. Угрупування складалося з двоє місцевих жителів, які, за вказівками «кураторів», агітували щодо зміни кордону України.

Діяльність агентів було координовано представниками російських спецслужб, які надавали зловмисникам поради, підказки та доступ до матеріалів, які ті повинні були розповсюджувати. Ціллю порушників стало намагання підірвати внутрішньополітичну ситуацію в різних регіонах нашої країни, що могло привести до сприятливих умов для розгорання конфлікту.

На даний час, співробітниками СБУ активно продовжуються комплексні заходи для притягнення до відповідальності всіх осіб, що є причетними до злочинів проти України.

Мої відео