На Дніпропетровщині встановлено новітню систему зважування

На Дніпропетровщині встановлено новітню систему зважування
31820 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Дніпропетровській області, відтепер, дороги загальнодержавного значення оснащають найсучаснішими ваговими системами, для перевірки та контролю транспорту. Ця система являє собою раму з датчиками і відеокамерами, яка встановлюється над дорогою і автоматично перевіряє вагу вантажівок безпосередньо в русі. У разі виявлення порушень порушникам надсилається лист із повідомленням про штраф та вимогою негайної сплати.

На трасі М-30 Стрий-Ізварине, біля розв’язки Кам’янське, вже запрацював перший в області комплекс WIM. Загалом, на трасах області планують встановити 10 таких систем.

Комплекс уже перевірено, за місяць роботи системою складено 90 протоколів на перевантажені авто, що дозволяє помітити всіх порушників. Загальна сума штрафів, накладених за період перевірки, становить понад 4 млн грн, повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Наразі планується встановлення систем Weight-in-Motion на трасах Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя, Н-11 Кривий Ріг-Миколаїв та Н-08 Дніпро-Запоріжжя, а також на Решетилівській трасі, яка зараз будується в Києві.

За попередніми підрахунками, нова система дозволить контролювати всі порушення, що стосуються перевантажень. Як відомо, дана проблема впродовж довгих років є непідконтрольною в Україні, а, як результат, автошляхи не витримують і зношуються швидше.

Мої відео