У Луцьку планують збудувати багатофункціональний спортивний стадіон

32956 ПЕРЕГЛЯДІВ

У місті Луцьк, на сьогодні, було розпочато проєкт по залученню молоді до активного способу життя. У зв’язку з карантинними обмеженнями та захворюваність в країні, більшість молоді не проявляє активних бажань займатися активними видами спорту. Однією з причин, можна вважати відсутність спеціальних майданчиків, де кожен бажаючий між би знайти для себе саме те, що відповідало б його інтересам та відновило чи зародило бажання розпочати активний спосіб життя.

Як стало відомо за повідомленням Луцького міського голови Ігора Поліщука, щоб зарадити даним обставинам, цього року, в районі ЛПЗ у Луцьку планується будівництво багатофункціонального спортивного стадіону. Про цю подію, Ігор Поліщук розповів на своїй сторінці у Facebook повідомивши, що на будівництво такого стадіону в міському бюджеті вже передбачено 5 млн грн.

За попередньо підготовленим планом, стадіон складатиметься з футбольного поля розміром 63 × 43 метри та передбачатиме сидіння для глядачів. Також планується підготовка бігових доріжок, баскетбольного майданчика, майданчика для вуличного воркауту, волейбольного майданчика, тенісних столів та смуги перешкод.

Такий багатофункціональний стадіон, як запевняє Луцький голова, стане не аби якою мотивацією для занять спортом для людей різного віку. Він впевнений, що таке оновлення значно покращить спортивну інфраструктуру мікрорайону та стане популярним серед молоді району.

Місцем розташування такого міні комплексу вибрали місцевість поблизу НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24 – технологічний ліцей». Саме таке місцезнаходження і приверне увагу молодшого покоління до спору та більш популяризує фізичні навантаження серед них. Зокрема, як відомо на сьогоднішній день, не тільки діти активно долучаються до занять та ігор, що представлені в плані будівництва. Нерідко можна зустріти старше покоління на майданчиках, що власним прикладом доводить, що зайнятися спортом ніколи не пізно.

Мої відео