Затвердження програми щодо розвитку територіальної оборони в Одесі

Затвердження програми щодо розвитку територіальної оборони в Одесі
32343 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 9 лютого, на сесії Одеської міської ради було затверджено міську цільову програму сприяння розвитку підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань територіальної громади міста Одеси, що планується в період з 2022 по 2023 роки. На дану програму виділено 20 млн грн.

Міський голова Одеси Геннадій Труханов зазначив, що захищати місто – обов’язок місцевого самоврядування, але, без підтримки державної влади, обійтися важко, а то й не можливо. За його словами, держава володіє багатьма приміщеннями, які вона не використовує. Як приклад, він навів продаж Мін'юстом в'язниці, яку можна було б використовувати як штаб.

Член політичної партії ОПЗЗ Олексій Єремиця, також зазначив, що оборона країни є державним питанням, але, з невідомих причин, дані важливі заходи фінансуються лише з міського бюджету, чого категорично не достатньо.

Натомість, Народний депутат Богдан Гіганов заявив, що взагалі не варто займатися такою справою, як самообороною, оскільки на нас ніхто нападати не збирається. У відповідь йому заявили, що в 2014 році Україну вже атакували, хоча до того всі були впевнені, що ніхто цього робити не буде. Після дебатів за програму проголосували 37 осіб.

Мої відео