Скандал на Одещині: чому було прибрано прапори України

Скандал на Одещині: чому було прибрано прапори України
30975 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час сесії Одеської міської ради, поведінкою одного з депутатів політичної партії «Шарія», було викликано масове обурення, як до дій так і самого чоловіка. Ілля Фрейман зняв українські прапори зі свого та столів однопартійців, що не аби як обурило спільноту. Подія відбулася під час позачергового засідання в Одеській міській раді, де біля кожного депутатського крісла було встановлено державні прапори.

Своєрідний прояв патріотизму депутата, влаштовував не всіх, викликавши негатив у переважної більшості свідків та пересічних громадян. Депутатом Іллею Фрейманом було влаштовано публічний скандал, адже така поведінка по відношенню до символіки країни, як запевняють не згодні з ним, недопустима. Він зібрав усі прапори зі столів своїх колег і відклав їх у бік, що на тлі подій, які відбуваються сьогодні, не може викликати нічого окрім негативу.  

Одеськими депутатами, що не погодилися з такими діями, було наголошено, що ситуація в сесійній залі свідчить про ставлення особи до державного прапора та Батьківщини в цілому. Недобрим словом було обговорено і колег Фреймана, зі столів котрих теж було прибрано прапор України. Причини такої поведінки депутата, наразі, невідомі.

Мої відео