Путін визнав незалежними ЛНР та ДНР. Ситуація в Україні сьогодні. Реакція світу

Путін визнав незалежними ЛНР та ДНР. Ситуація в Україні сьогодні. Реакція світу
31877 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора справді мабуть більша частина світу спостерігала за останніми подіями пов’язаними з загостренням ситуації між Україною та Росією. А все через звернення президента РФ до громадян, з тим, що він прийняв рішення визнати ОРДЛО незалежними територіями. Що ж це означає для України та світу?

Це означає по перше те, що очільник Кремля порушив міжнародне право. Реакція світових лідерів не змусила себе довго чекати. Але для багатьох українців ця ніч виявилась безсонною, багато громадян чекали вночі реакцію та звернення Володимира Зеленського. Його опублікували приблизно о 3 ночі за Київським часом. Український лідер заспокоїв громадян і сказав, що цю ніч всі можуть спати спокійно. Також Зеленський додав, що жодного клаптика України ми не дамо , що це вже не 2014 рік, а лютий 2022 і ми стали сильнішими.

По-друге рішення очільника Кремля порушує Мінські угоди, цим рішенням фактично він їх перекреслив. Український уряд попросив скликати екстрену нараду з безпеки ООН.  Яка успішно пройшла вже 22 лютого.

Штати також дали швидку реакцію на дану ситуацію. Вони ввели нові санкції проти РФ, а саме заборонили  будь яке фінансове  підтримування на територіях ОРДЛО. Також санкції ввела Велика Британія, ці  обмеження повинні по впливати на економічну ситуацію в Росії.

Також Прем’єр- міністр Великобританії Борис Джонсон повідомив, що Лондон  затвердив санкції проти п’яти російських банків. Також під санкції потрапили Тимченко та брати Ротенберги. Їм заборонили в’їзд до Великої Британії та заморозили їхні активи.

До цього всього Джонсон повідомив, що у Росії відберуть право проводити фінал Ліги чемпіонів 2022.

Також певні санкції затвердила Японія, це стосується доступу до їхніх технологій. Міністерство економіки Німеччини зупинило сертифікацію «Північного потоку-2». Світ єднається та підтримує Україну.

Хочеться додати, що не варто панікувати. Потрібно вірити в краще. Українська нація сильна , у нас є захисники, які контролюють ситуацію на кордонах. Україна єдина і в цьому є ми! Хай переможе правда.

Теги: Україна,Путін,Загроза
Мої відео