Представника України на міжнародному пісенному конкурсі – обрано

Представника України на міжнародному пісенному конкурсі – обрано
31048 ПЕРЕГЛЯДІВ

Хіп-хоп-гуpт Kalush Orchestra вже 14 травня представить Україну на щорічному конкурсі «Євробачення-2022», який відбудеться в індустріальному Турині, Італія. Про це заявив зaсновник та ідейний натхненник гуpту Олег Псюк у своєму Instagram-акаунті.

 «Йо! Kalush Orchestra їде в Турин на Євробачення 2022 представляти Україну.

Нарешті це сталося, ми разом із Суспільним вирішили всі важливі питання та готові разом привести Україну до успіху!

Маємо велику честь представляти нашу державу! Обіцяємо, не підведемо!», – підписав публікацію Олег.

Український Kalush, названий на честь міста Калуш, розташованого на заході Івано-Франківської області, був створений у 2019 році. У склад гурту входять фронтмен Олег Псюк, за псевдонімом Псючий Син, мультиінструменталіст Ігор Діденчук та МС Килиммен.

У 2021 році гурт анонсував проєкт Kalush Orchestra, який існує паралельно з Kalush, проте звертає увагу слухачів на репі з фольклорними мотивами та максимальній автентичності. До вже активних учасників приєдналися Джонні Дивний (колишній учасник «Ціна ритму», справжнє ім’я Андрій Гандзюк), Віталій Дужик та Тимофій Музичук.

Під час Національного відбору на «Євробачення-2022» Kalush Orchestra виступили з піснею «Stefania», яка одразу стала вірусною серед українських слухачів. Проте у фіналі вони посіли друге місце за кількістю очок – 14, поступившись українській реп-виконавиці Альоні Паш, яка посіла перше місце з відривом в 1 бал.

Слід зазначити, що 16 лютого Аліна зняла свою кандидатуру, як учасника «Євробачення-2022» від України за рішенням Організаційного комітету конкурсу. У цей день, раніше, Оргкомітет отримав відповідь від Держприкордонслужби України про недостовірну інформацію, надану артисткою, щодо перетину державного кордону.

Нагадаємо, що у Правилах Національного відбору є пункт 3.4 про те, що учасником гарантується, що він:

«-не здійснював концертну діяльність, виступи, участь у будь-яких публічних та/або приватних заходах, організованих державними органами, установами, господарчими суб’єктами тощо країни-агресора чи на території країни-агресора, в Автономній Республіці Крим та/або на окупованій території України після 15.03.2014 та не планує, не здійснюватиме анонсів відповідних виступів(у) як в період до і під час проведення Відбору, так і в період після Відбору до дати Фіналу Конкурсу;

- не здійснював в’їзд на територію / виїзд з території Автономної Республіки Крим з порушенням законодавства України».

 В офіційній відповіді Держприкордонслужби зазначалося, що у 2015 році Аліна Паш виїжджала з України на територію Автономної республіки Крим, що і стало причиною для зняття її кандидатури з участі в «Євробаченні-2022».

Сама артистка заперечує будь-які звинувачення у порушенні законодавства України.

 «Я з повагою ставлюся до всіх пунктів правил відбору учасників, і за жодних обставин не порушила б їх, як і закони своєї країни», – коментує цю ситуацію співачка.

Враховуючи цей факт, телерадіомовник Суспільне вирішили обрати нового переможця. Згідно з Правилами Національного відбору їм став український хіп-хоп-гурт Kalush Orchestra.

 

Навіть одна ця ситуація змушує нас помітити закономірність: жоден Національний відбір не проходить без конфліктів та скандалів. «Євробачення» – це міжнародний ПІСЕННИЙ конкурс, в якому вже давно не повинно бути місця для обману та нечесної боротьби. Український народ продовжує сподіватися на відкритість у відборі учасників та голосуванні за них.

Теги: Євробачення,гурт,Kalush,скандал,Національний відбір,переможець,Аліна Паш, Україна
Мої відео