Планове закриття Дніпро ГЕС для ремонту на найближчі 3 роки

Планове закриття Дніпро ГЕС для ремонту на найближчі 3 роки
32636 ПЕРЕГЛЯДІВ

Учора, 22 лютого, було проведено нараду з питань реконструкції мостового переходу Дніпро ГЕС, що на Запоріжжі. На заході було обговорено ряд питань, зокрема, перекриття дорожнього переходу через дамбу на певний строк, що не дозволить користуватися ним на декілька років.

Таким чином, експертами було зазначено, що для того, аби почати ремонт дамби, необхідно виконати великий обсяг підготовчих робіт, без яких завершити ремонтні роботи повністю неможливо.

Перш за все, необхідно провести безліч експертиз, організувати будівельні майданчики та перебудувати комунікації. І лише потім, коли буде розроблено проєкт альтернативної переправи через Дніпро, буде закрито бруківку на реконструкцію.

Проєктно-координаційні роботи, за попередніми підрахунками, можуть зайняти 2,5-3 роки. Зазначається, що всі дамби, які беруть участь у реконструкції, мають розпочати процес якомога швидше.

Саме у 2022 році планується розпочати масштабну реконструкцію мосту через дамбу Дніпровської ГЕС, план та концепцію якої вже затвердили 18 листопада 2021 року.

Мої відео