Еміль Арутюнян: завдяки небайдужим громадянам і меценатам у Дніпрі з’явиться Академія бойових мистецтв міжнародного рівня

Еміль Арутюнян: завдяки небайдужим громадянам і меценатам у Дніпрі з’явиться Академія бойових мистецтв міжнародного рівня
130918 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом останніх двох років триває підготовка до створення сучасного спортивного комплексу у Дніпрі. Ініціатива побудови інноваційного центру бойових мистецтв та закладення капсули з освяченням відповідного місця належала відомим дніпровським меценатам. Засновник Міжнародного Благодійного фонду «Солідарність» Олександр Петровський та не менш відомий місцевий меценат Еміль Арутюнян одними з перших долучилися до цієї благородної справи.

Шляхетна ініціатива меценатів від Еміля Арутюняна


Свого часу Олександр Володимирович Петровський виступив з пропозицією створення справжнього повноцінного спортивного комплексу з бойових мистецтв. Правильність цієї ідеї зрозуміла – на базі сучасної тренувальної бази буде можливість виростити майбутніх чемпіонів міжнародного рівня. У планах – відкрити Академію бойових мистецтв, де будуть проводитися заняття з греко-римської та вільної боротьби, сумо, самбо і дзюдо.
Ідею підтримали представники місцевої спортивної спільноти, освіти, духівництва та меценати. Одним з тих, хто активно долучився у тому числі до матеріальної сторони розвитку проекту, став підприємець і меценат, відомий своїми чисельними добрими справами у галузях освіти, спорту, медицини та духовності, Еміль Арутюнян.
За пропозицією меценатів у день закладення капсули на місці майбутньої Академії бойових мистецтв було проведене освячення обраного місця. Провівши цю урочисту церемонію, Єпископ Дніпровський і Криворізький Владика Симеон благословив усіх учасників та побажав успіхів у благому починанні. Крім представників духівництва, на церемонії закладення капсули та її освячення були присутні заслужені діячі спорту України, зокрема, відомі тренери у різних дисциплінах, президент клубу спортивної боротьби «Ведмідь» Євген Василенко, президент баскетбольного клубу «Дніпро» Валерій Кондратьєв, заступник голови Дніпровської обласної державної адміністрації Олександр Шикуленко та інші представники місцевої влади. Звичайно, такі важливі волонтери та меценати, як Олександр Петровський та Еміль Арутюнян, також були почесними гостями на церемонії освячення закладеної капсули.
Як повідомили, у планах до кінця 2020 року завершити будівництво Академії бойових мистецтв. Готовий комплекс включатиме будівлю для спортивних тренувань з опаленням, водопостачанням і вентиляцією. Центр матиме власну котельню, на території комплексу буде сауна та кафе для спортсменів. Навколо академії обладнають доріжки, газони, буде повноцінне озеленення прилеглої території. Незважаючи на незначний зсув термінів, завершити Академію бойових мистецтв планують протягом поточного року.
Незважаючи на те, що основну частину коштів на будівництво було виділено з бюджетних джерел, завдяки активності меценатів на початку роботи та ініціативі створення комплексу ця ідея взагалі отримала шанс на існування та реалізацію.

Еміль Арутюнян: напрями діяльності


Спорт – не єдиний напрям меценатської та волонтерської діяльності Еміля Карленовича. Разом з засновником Фонду «Солідарність» Олександром Петровським він активно допомагає дітям будь-якого віку та соціального статусу, але особлива увага підприємців спрямована на підростаюче покоління, що має певні обмеження за розвитком чи станом здоров’я.
Матеріальну та емоційну допомогу від мецената регулярно отримують вихованці дитячих будинків, інтернатів, спеціалізованих лікувальних закладів та соціальних центрів. Не забуває Еміль Арутюнян і про медичні заклади, особливо ті, що спеціалізуються на лікуванні та реабілітації воїнів, постраждалих в зоні ООС.

Теги: Арутюнян Еміль Карленович

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео