$89 за ноутбук з Linux – Pinebook

$89 за ноутбук з Linux – Pinebook
135874 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Цікаву в плані вартості новинку серед ноутбуків нам продемонструвала компанія Pine64. Пристрій отримав назву Pinebook. Він буде вироблятися в кількох версіях, головною різницею буде в них діагональ дисплея – 11,6 та 14 дюймів. Через такі показники пристрій буде дещо компактнішим за звичайні ноутбуки та нетбуки.

     Власне сам екран буде виготовлений за технологією IPS та матиме роздільну здатність 1280х720 пікселів. За таку ціну поки що не розраховуємо на наявність сенсорного тачскріну.

     Працюватиме пристрій на 4-ядиреному процесорі Allwinner A64 (ARM Cortex A53 + GPU Mali-400MP2) zна частоті 1,2 ГГц. Pinebook обладнаний 2 ГБ оперативної пам'яті та 16 ГБ постійної флеш-пам'яті. Можна встановити накопичувач формату micro SD, добре що ноутбук підтримує їх з розміром до 256 ГБ. Наявні також усі необхідні для роботи входи та роз'єми та відеовихід.

     Виробник також не забувся обладнати свою економічну новинку парою динаміків, мікрофоном та камерою з роздільною здатністю 1,2 МП, що стануть у нагоді для відеозв'язків. Обладнали Pinebook повноцінною клавіатурою та тачпадом, розмір якого 5 дюймів, чого буде досить для зручного керування ноутбуком.

     Батарея встановлена розміром 10 тисяч мАч.

     Товщина новинки 18 мм. Важить теж небагато – лише 1,2 кг.

     Операційну систему ви можете обирати серед різноманітних версій Android, починаючи від версії 5.1. Також доступні системи Remix OS, Debian та Ubuntu.

     Новинка від маловідомої фірми Pine64 пропонує мінімальні характеристики, необхідні для роботи, за привабливою ціною. У продаж варто очікувати Pinebook уже в недалекому майбутньому. Виробник попросить за свій продукт у версії з 11,4-дюймовим дисплеєм $89, а от за версію з більшим екраном доведеться заплатити дещо більше - $99.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео