Бренд Nokia повертається на ринок смартфонів

Бренд Nokia повертається на ринок смартфонів
163046 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Фінська компанія HMD Global офіційно заявила, що має намір випускати смартфони під брендом Nokia. Перші смартфони, що матимуть знаменитий логотип, надійдуть у продаж в першій половині 2017 року. Про це йдеться у прес-релізі компанії HMD.

     Як повідомлялося, менш ніж півроку тому HMD та Nokia підписали важливу стратегічну угоду. Підписана домовленість дає ексклюзивне право компанії HMD використовувати бренд Nokia для смартфонів та планшетів протягом наступних 10 років. Півроку тому Nokia вела переговори з американською Miccrosoft щодо придбання прав на бренд Nokia. Бренд Nokia опинився у розпорядженні Microsoft після придбання мобільного бізнесу фінської компанії у 2013 році. Як повідомили в Nokia, під час переговорів компанія прагнула отримати дозвіл на використання бренду терміном на 24 роки, також, сюди входили права на використання дизайну смартфонів. Після досягнення домовленості з Microsoft, була підписана угода між HMD та Nokia.

     В угоді між HMD та Nokia також вказано, що Nokia отримуватиме виплати роялті від кожного проданого HMD смартфона чи планшета.

     HMD вже працює над новою лінійкою пристроїв, основними перевагами яких будуть інноваційність, якість та зручність у поєднанні з культовим дизайном смартфонів Nokia. HMD найняла багатьох колишніх працівників Nokia (які перейшли до Microsoft після поглинання) та розраховує досягти успіху на таких регіональних ринках, як індійський.

     За словами виконавчого директора HMD Арто Нуммела, Nokia був одним з найкультовіших та відомих брендів у всьому світі. Також, він відмітив, що в компанії усі поділяють ентузіазм, викликаний поверненням на ринок знаменитого бренду.

     Очікується, що HMD представить новий смартфон на виставці MWC, що пройде з 22-25 лютого в Барселоні.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео