HP представила надміцний ноутбук для школярів

HP представила надміцний ноутбук для школярів
190208 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Hewlett Packard представила ноутбук-трансформер (може використовуватись як планшет) розроблений спеціально для шкільних закладів.

     Компанія стверджує, що ProBook x360 Education Edition сертифікований відповідно до військових стандартів. Він буде захищений від випадково пролитої рідини та падінь. Надміцний ноутбук надійде у продаж 16 грудня.

     Американський виробник комп'ютерів заявляє, що новий ProBook x360 є найтоншим,та, водночас, найміцніший у світі ноутбуком. ProBook x360 розкривається на 360 градусів, що дає можливість використовувати його як планшет. Крім того, він має подвійну систему камер, яка використовує Full HD камеру, вбудовану в клавіатуру. Такий підхід дозволяє більш комфортно робити знімки в режимі планшету.

     Новий 11-дюймовий ноутбук працює на Windows 10 та укладений в жорстку промислову гуму. Дисплей буде захищений протиударним Corning Gorilla Glass. За словами компанії HP, її інженери провели ретельне тестування HP ProBook x360 EE на відповідність стандарту MIL-STD 810G. Тест включає падіння пристрою з 75-сантиметрової висоти, щоб впевнитись у витривалості ноутбуку в шкільних умовах.

     Клавіатура також розроблялась з урахуванням цільової аудиторії. Так, вона може захистити від 350 мілілітрів пролитої рідини, а її клавіші розроблені таким чином, щоб їх було складно виколупати.

     Новинка постачається з програмою «Налаштування шкільного ПК», яка дає можливість вчителю налаштувати ноутбук у три прості кроки, навіть не звертаючись за допомогою до IT-підтримки.

     Що ж до технічних характеристик, то HP ProBook x360 Education Edition має 11,6-дюймовий LED дисплей (1366x768 пікселів), обчислювальні можливості, забезпечені процесором Celeron чи Pentium компанії Intel. Також, ноутбук має 8GB оперативної пам'яті та 64GB флеш-пам'яті для зберігання даних.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео