Найбільша в світі сонячна індійська електростанція

Найбільша в світі сонячна індійська електростанція
27383 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Свою найбільшу світі електричну станцію, що працює на сонячні енергії, Індія збудувала за 8 місяців. На її будівництво знадобилося 2,5 мільйони сонячних батарей. Під неї забрали 10, 36 квадратних кілометрів в південному індійському штаті Таміл-Наду.

     Потужність станції дорівнює показнику 648 мегават, що дозволяє їй перевершити Topaz Solar Farm, що знаходиться в штаті Каліфорнія в США та має потужність 550 мегават. Таким чином неофіційне звання наймасштабнішої в світі сонячної електричної станції переходить до індійської станції Камуті.

     Підраховано, що отриманої енергії сонця вистачить для того, аби забезпечити електричним живленням сто п'ятдесят тисяч житлових індійських будинків, що є дуже важливим для країни.

     Для того, аби звести станцію Камуті в штаті Таміл-Наду, індійська будівельники витратили 679 мільйонів доларів. Кошти було надано компанією Adani Green Energy, котра покрила витрати не тільки на покупку сонячних батарей, але, тільки уявіть собі, в спеціальну роботизовану систему. Вона буде самостійно та автоматично стежити за порядком сонячних панелей, очищаючи поверхню батарей, що може бути покрита частинками пилу та піску, яких так багато в жаркому та посушливому регіоні. Таким чином це дає дві великі переваги. По-перше, владі не доведеться утримувати велику кількість персоналу на електричній станції Камуті, обов'язками яких було б стеження за станом сонячних батарей, адже їх обов'язки перебрали на себе роботи-прибиральники. По-друге, сонячні панелі будуть постійно давати максимальну кількість енергії, тому що сонячне світло буде краще сприйматися фотоповерхнею батарей, а не відбиватиметься від мікрочастинок на поверхні. А це означає постійне та безперебійне функціонування Камуті на благо індійських жителів.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео