В Чорну п’ятницю рекордно зросли продажі Google Pixel

В Чорну п’ятницю рекордно зросли продажі Google Pixel
27363 ПЕРЕГЛЯДІВ

     «Чорна п'ятниця» відома всьому світу своїми великими знижками і ціни на смартфони не є виключенням. Користувачі скористалися значним падінням цін, завдяки чому нещодавно випущені Google Pixel та iPhone 7 суттєво покращили статистику продажів.

     Статистика свідчить про те, що, враховуючи темпи зростання продажів, Google Pixel був лідером (рахувались активації нових пристроїв протягом вихідних), в той же час, iPhone відверто пас задніх. За останніми даними, активації нових пристроїв Google Pixel зросли на 112%, у порівнянні з чотирма попередніми тижнями, а активації iPhone 7 зросли на 13%.

     Цікавим фактом є те, що досить непогані показники у смартфону Samsung Galaxy S7. Так, нові активації цього смартфону зросли на 36% протягом вихідних. Як повідомлялося, у моделі Galaxy Note були значні проблеми з батареєю, що змусило компанію Samsung відкликати смартфон з ринку.

     Дещо кращі результати, ніж сьомий iPhone, продемонстрували iPad Pro (9,7-дюймова модель) та iPad mini 2. Їх продажі зросли на 24 та 19 відсотків відповідно.

     Для порівняння, у минулорічну Чорну п'ятницю смартфони iPhone 6s та iPhone 6s Plus продемонстрували зростання активацій нових пристрої на 36 та 29 відсотків відповідно. Що є не рекордним, але дещо кращим показником, ніж цього року.

     Незважаючи на те, що цифри на боці Google, вони не показують усієї картини. Справа в тому, що наведені дані показують лише відсоток зростання, у порівнянні з минулими тижнями. Тобто, це не означає, що кількість проданих смартфонів від Google була більшою, ніж в Apple. Статистика свідчить про те, що інтерес споживачів до смартфону від Google значно збільшився.

     Як раніше повідомлялося, продажі iPhone знижуються третій квартал поспіль, і нова динаміка, що вказує на кращі минулорічні результати (36% проти 13%), тільки підтверджує негативну тенденцію.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео