Evernote переглядатиме нотатки користувачів

Evernote переглядатиме нотатки користувачів
217367 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Evernote змінює власну політику конфіденційності, що дозволить працівникам компанії переглядати нотатки користувачів.

     Користувачі додатку мають час до 23 січня 2017 року, аби перенести свої нотатки з додатку Evernote та вилучити свої профілі, якщо вони хочуть уникнути санкціонованого шпигунства. Компанії, які використовують Evernote Business, мають можливість відмовитись від нововведень Evernote, але звичайні користувачі цього зробити не зможуть.

     Evernote змінила свою політику конфіденційності задля того, щоб покращити власну систему машинного навчання (галузь штучного інтелекту). Працівники компанії переглядатимуть приватні дані користувачів, щоб розробити більш ефективні алгоритми для штучного інтелекту. Компанія заявила, що, незважаючи на значні можливості комп'ютерної системи, іноді перегляд інформації людиною є неминучим, для того, аби впевнитись, що все працює як слід.

     Інформація компаній, котрі вирішать відмовитись від нової політики, залишиться приватною та не буде переглядатись працівниками Evernote, але це зробить неможливим надання нових функцій. Нотатки звичайних користувачів, які відмовляться від функцій машинного навчання, все одно переглядатимуться працівниками компанії.

     Evernote запевняє, що працівники, які матимуть доступ до нотаток користувачів, будуть ретельно перевірятись, а також пройдуть спеціальні тренінги по захисту приватної інформації.

     Зміна політики конфіденційності компанії є досить незрозумілою, враховуючи те, що технологічні компанії намагаються створювати додатки, які серйозно відносяться до приватності користувачів. Хоча такі гіганти, як Google, Microsoft та усі соціальні мережі отримують величезні прибутки саме від створення цільової реклами, яка базується на аналізі даних користувачів.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео