Apple випустила оновлення iOS 10.2

Apple випустила оновлення iOS 10.2
27347 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Компанія Apple випустила друге оновлення для iOS 10, яке налічує чимало нових функцій для власників iPhone та iPad. Користувачі отримають сповіщення про оновлення найближчим часом, також його можна встановити за допомогою iTunes.

     Оновлення додає понад сто нових емодзі включаючи нові обличчя, їжу, тварин та спорт. Нові емодзі дадуть можливість краще висловлювати свої почуття в додатку iMessage. Виправлений баг iMessage, що в деяких випадках призводив до відсутності клавіатури під час набирання повідомлення.

     Також, в оновленні дебютує додаток ТБ, який полегшить власникам телевізорів Apple пошук цікавого контенту. Нова функція під назвою «Невідкладна допомога» буде автоматично зв'язуватись з службою екстреної допомоги, коли користувач натисне кнопку живлення п'ять разів поспіль.

     Додаток «Фото» буде більш акуратно групувати фотографії, на яких присутня одна і та сама людина. Додаток «Новини» тепер має розділ «Збережені новини», в якому користувачі зможуть переглянути раніше збережені новини.

     Смартфон тепер зможе показувати сповіщення від різноманітних ґаджетів, що працюють на платформі HomeKit, як-от замки, кондиціонери, камери чи жалюзі.

     Серед менш помітних змін – збільшенні кнопки «Повтор» та «Перемішати» в додатку Apple Music. Також, покращено сортування альбомів, списків програвання та пісень в медіатеці.

     Оновлення, окрім нових функцій, включає численні виправлення та покращує стабільність роботи смартфону. Так, користувачі безпровідних навушників тепер зможуть менше дратуватись через обриви зв'язку, оскільки в iOS 10.2 покращено роботу Bluetooth. Виправлено баг, який призводив до втрати фокусу камери в додатку FaceTime. Також, налаштування камери більше не скидаються після перезапуску додатку.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео