Google скануватиме електронні листи трохи пізніше

Google скануватиме електронні листи трохи пізніше
81668 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Компанія Google скануватиме в цілях реклами листи на пошті Gmail лише після того, як вони опиняться у вхідних повідомленнях.

     Пошуковий гігант погодився на ряд змін у тому, як він збирає дані з пошти Gmail. Такі кроки є частиною мирової угоди у справі, що розглядається у суді Північної Каліфорнії. Якщо суд погодить врегулювання, Google припинить будь-яке збирання інформації в рекламних цілях до того, як електронний лист стане доступний користувачу у папці «Вхідні повідомлення». Таке рішення суду не буде помітним для користувачів поштового сервісу, але це призведе до значних змін у роботі Google, враховуючи, що ці зміни прийшли після добровільної згоди між сторонами, а не судового рішення, яке змусило Google.

     Справа під назвою Матера проти Google почалася у вересні 2015. Позивачі стверджували, що сканування листів порушувало каліфорнійські та федеральні закони. Справа в тому, що система персоналізованої реклами, яка використовується компанією Google, сканує кожен вхідний лист користувача пошти Gmail. Тому, коли такі листи надходять від інших користувачів Gmail — закони Каліфорнії не порушуються. Але, якщо лист надходить від іншого поштового сервісу, то перед потраплянням до скриньки користувача він сканується, що порушує закони штату.

     Рішення для Google доволі просте — листи скануються на віруси чи спам до того, як користувач отримає доступ до листа, але сканування в цілях реклами відкладається до моменту потрапляння листа до скриньки «Вхідні». Пошуковий гігант повинен буде зробити значні зміни у роботі системи, що, звісно, пов'язане з затратами. Крім того, Googel відшкодує будь-які затрати, пов'язані з розглядом справи, включаючи 2,2 млн. доларів судових витрат.

     Слід зазначити, що практика сканування листів користувачів розповсюджена серед багатьох безкоштовних поштових сервісів.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео