Найгучніші хакерські атаки 2016 року

Найгучніші хакерські атаки 2016 року
108829 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Хакери завдають неабиякої шкоди мало бізнесу, великим корпораціям та державним установам. У 2016 році в результаті близько 3 тисяч хакерських атак, було опубліковано понад 2,2 мільярди непублічних документів. Майже усі ці документи були або є доступними, звісно, за певну плату, на просторах Чорного Інтернету.

     Малий бізнес, який, на відміну від великих корпорацій, не має значних ресурсів, є найбільш вразливим. Компанії, які займаються відновленням даних, повідомляють, що хакерські атаки коштують компаніям від 82 до 256 тис. дол. за кожний злам. Великі компанії та державні установи, окрім звичайних кібератак, зазнають атак від іноземних держав.

     Отже, вашій увазі пропонується список найбільших кіберзлочинів 2016 року.

     1. Yahoo!

     Хакерська атака на компанію Yahoo відбулась ще у 2014 році, але стала відомою для широкого загалу тільки цього року. Атаку здійснила група під назвою Pease (Горошини). В результаті зламу було вкрадено інформацію понад півмільярда користувачів.

     2. Національний комітет Демократичної партії США

     Атака спровокувала справжній скандал, оскільки в мережу потрапили приватні листи працівників комітету, що свідчили про упередженість працівників комітету на користь Клінтон. Вкрадена інформація була оприлюднена сайтом WikiLeaks та спричинила до звільнень скомпрометованих працівників

     3. Dropbox

     Невідома хакерська група викрала дані профілів (логіни та паролі) понад 7 мільйонів користувачів, та продала ці дані на просторах Чорного Інтернету.

     4. Міжнародна міжбанківська система передачі інформації (SWIFT)

     Знайшовши шпарину у системі SWIFT, хакери вкрали 80 мільйонів доларів у центрального банку Бангладеш.

     5. DoS-атака на DNS-провайдер Dyn

     21 листопада частина мережі Інтернет перестала бути мережею. Масивна DoS-атака на компанію Dyn зробила всесвітню мережу недоступною для таких великих міст, як Нью-Йорк, Вашингтон, Філадельфія та Бостон.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео