В 2017 усі Galaxy будуть постачатися з Samsung Pay

В 2017 усі Galaxy будуть постачатися з Samsung Pay
27388 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Починаючи з 2017 року, платіжна система Samsung Pay буде встановлена на всіх нових смартфонах Samsung Galaxy. Інші Android-смартфони теж зможуть використовувати платіжну систему корейської компанії.

     Samsung працював над покращенням своєї платіжної системи від моменту її запуску влітку 2015 року. Тоді платіжна система була доступна лише для незначної кількості пристроїв, та нещодавно компанія вирішила, що Samsung Pay вже готова для масового використання.

     Платіжна система буде вбудована в моделі Galaxy завдяки сканеру відбитків пальців, який присутній у лінійці цих смартфоні. Наявність сканера уможливлює використання Samsung Pay. Використання системи буде можливим не тільки у флагманських моделях Galaxy. Так, директор мобільного підрозділу компанії Дон Чин Ко заявив, що Samsung планує демократизувати технологію, тобто навіть бюджетні моделі Galaxy J матимуть сканер відбитків пальців.

     Власники Galaxy S7 завжди мали можливість використовувати Samsung Pay, але для цього необхідно було встановлювати спеціальний додаток. З наступного року необхідність в окремому додатку зникне.

     Крім NFC, Samsung Pay використовуватиме технологію "Магнітної захищеної передачі даних", що в теорії дозволить здійснювати платежі у будь-якому термінали для кредитних карток.

     Також, на початку 2017 року Samsung планує випустити окремий додаток, який буде доступний для завантаження в Google Play. Встановивши додаток, користувачі Android-смартфонів інших виробників теж зможуть здійснювати онлайн покупки за допомогою Samsung Pay. Раніше подібний додаток був заблокований в Apple Store.

     Наразі існує декілька платіжних систем, котрі працюють виключно на тих чи інших смартфонах. Наміри Samsung поширити свою платіжну систему на смартфони інших виробників може створити більш стандартизований підхід у платіжних системах. Та чим більше людей будуть використовувати безконтактні платежі, ти швидше з'явиться незалежна стандартизована платіжна система.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео