Металевий Meizu M5 та фітнес-трекер Meizu Band

Металевий Meizu M5 та фітнес-трекер Meizu Band
135970 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Відомий та популярний в нашій країні китайський бренд Meizu знову здивував усіх, представивши симпатичні гаджети за розумні кошти.

     Розпочнемо зі смартфону, який виготовлений у металевому корпусі. Ця новинка – Meizu М5 – володіє великим 5,5 дюймовим дисплеєм з високою роздільною здатністю (FullHD 1920х1280 пікселів). Картинка виглядає дуже чіткому на такому екрані, адже щільність пікселів становить достойний флагманів показник – 403 РРІ, а максимальна яскравість складає 450 ніт. Дисплей новинки захищає міцне скло, яке має ефект 2.5D. Працює Meizu М5 на процесорі Helio P10. Швидкість реакції забезпечить 3 ГБ або 4 ГБ оперативної пам'яті. Вбудованої пам'яті ж може бути 16, 32 або 64ГБ. Не забули тут і про додаткові флешкартки (до 128 ГБ), можна замість них вставляти другу сім-карту, добре що гібридне гніздо дає таку можливість.

     В корпус вбудовано об'ємну батарею, яка складає 4000 мАч. Смартфон підтримує швидкісну зарядку.

     Головна камера нараховує 13-мегапікселів на своєму сенсорі. У сумі з подвійним LED спалахом, діафрагмою f/2.2 та фазовим автофокусом це дасть якісні фото. Передня камера – 5 МП.

     В кнопці «Додому» вмонтовано сканер відбитку пальця, його швидкість – 0,2 секунди!

     Придбати новинку можна буде з 8 грудня, віддавши за найдешевшу модель близько 3500 гривень.

     Також не забудемо про ще одну новинку – розумний фітнес-трекер Meizu Band. Він обладнаний LED-дисплеєм, де виводитиме дату, час, дані щодо активності. Трекер виміряє сердечний ритм, фази сну, також може будити користувача у найпідходящу з них. Також можна підключити його до смартфона, аби виводити повідомлення чи дзвінки на екран. Браслет може повідомити вас, якщо ваш серцевий ритм ненормальний та багато іншого. Його оцінюють у близько 800 гривень.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео