Інноваційні Apple AirPods досі не надійшли у продаж

Інноваційні Apple AirPods досі не надійшли у продаж
135964 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Компанія Apple презентувала бездротові навушники AirPods ще у вересні цього року, а запланованою датою початку продажів був кінець жовтня. Але в кінці вересня компанія скасувала заплановану дату продажів та не вказала нової.

     Дотепер нові бездротові навушники американської технологічної компанії не надійшли у продаж. Крім того, досі невідомо коли це має статися. Для компанії, яка робить такий акцент на презентації власних продуктів, та збирає напередодні запусків своїх ґаджетів черги покупців, така поведінка є незвичною та дещо розчаровує.

     Це перше відкладання продажів продукту після білого iPhone 4 у 2010 році. Тоді Apple заявляля, що продажі відклали через труднощі у виробничому процесі. Але компанія мовчить щодо причин затримки продажів навушників AirPods. Аналітики стверджують, що, скоріш за все, це пов'язано з складною технологією, яка використовується в навушниках. Звичайні бездротові навушники отримують сигнал через Bluetooth лише в один навушник, тоді як AirPods отримує сигнал в обидва. Це означає, що ґаджет має врегульовувати будь-які затримки і синхронізувати обидва навушники.

     Мовчання Apple — це погані новини для тих хто мав надію придбати інноваційні навушники у якості подарунку на Різдво. Але все ж вони можуть скористатися альтернативами. Так, для зв'язку з iPhone 7 довгоочікувані AirPods використовують чіп W1, який також використовується у навушниках Beats Solo3 та Powerbeats 3. А як повідомлялося, Apple придбала Beats у 2014 році, тож купівля цих альтернатив є непоганим варіантом для фанів компанії Apple.

     Згідно аналітичним даним, у першій половині 2016 року виручка від продажу бездротових навушників вперше перевищила виручку провідних. Скільки ж Apple втратила через ненадходження на ринок своїх 160-доларових навушників у період Новорічних свят, залишається загадкою.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео