Nokia D1C — новий смартфон від Nokia?

Nokia D1C — новий смартфон від Nokia?
54494 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Серед усіх кандидатів на першу модель під знаменитим брендом, найбільше шансів має Nokia D1C. Насамперед завдяки декільком витокам інформації, які містили доволі точні характеристики телефону.

     Так, згідно існуючої інформації, смартфон випускатиметься у двох варіантах та коштуватиме 150 доларів за 2-гігабайтну версію і 200 доларів за модель з трьома гігабайтами на борту. Очікується, що Nokia D1C матиме процесор Qualcomm Snapdragon 430, який працює на частоті 1,4 Ггц, крім того, обробка графіки буде здійснюватись процесором Adreno 505. Смартфон поставлятиметься з новенькою операційною системою Android 7.0 Nougat. Дисплей матиме діагональ 5 чи 5,5 дюймів у 2-гігабайтному та 3-гігабайтному варіанті відповідно. Також, на передній панелі розміститься 8-мегапіксельна камера, а на задній планується розташувати 16-мегапіксельну.

     Окрім моделі D1C, згідно чуток, компанія працює над бюджетним телефоном на базі Android. Модель цього смартфону має робочу назву Pixel. Новинка матиме процесор Qualcomm Snapdragon 200 та 1 гігабайт оперативної пам'яті. Процесор моделі Pixel працюватиме на частоті 1,19 Ггц та складатиметься з двох ядер на одному кристалі. Процесор бюджетника набрав 404 бали під час одноядерного тесту та 661 бал в багатоядерному. Однією з особливостей бюджетного апарату буде підтримка технології Quick Charge 3.0. Скоріш за все, бюджетник від Nokia змінить назву перед запуском на ринок.

     Як повідомлялося, повернення Nokia на ринок смартфонів було підтверджено компанією HMD Global, яка отримала ліцензцію на виробництво смартфонів під брендом Nokia. Фінська компанія, також, повідомила, що перший смартфон під брендом Nokia з'явиться на ринку у першій половині 2017 року, а його презентація пройде на виставці MWC 2017 у Барселоні.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео