Microsoft завершила поглинання LinkedIn

Microsoft завершила поглинання LinkedIn
244678 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Редмондський софтверний гігант офіційно завершив поглинання соціальної мережі LinkedIn, отримавши необхідні дозволи регулюючих органів. Про це повідомив головний виконавчий директор Microsoft Сатья Наделла.

     Сатья Наделла також пояснив, яким чином соцмережа буде інтегрована в продукти компанії Microsoft. По-перше, можливості LinkedIn буде тісно вбудовано в програму Outlook, та у офісний пакет в цілому. По-друге, ділова соцмережа зможе надсилати сповіщення прямо до Центру сповіщень Windows 10, куди надходять повідомлення від різних програм.

     Оскільки соцмережа LinkedIn відома своїми електронними резюме, Microsoft надасть можливість зареєстрованим користувачам LinkedIn, які створюють чорновики своїх резюме у програмі Word, оновлювати їх одразу в своєму профілі. Крім того, буде розширено можливості по пошуку вакансій.

     Одним з контроверсійних нововведень є поширення «спонсорського контенту» соцмережі в продуктах компанії Microsoft. Чи означає це, що користувачі будуть отримувати рекламу в офісних програмах, покаже час. Але, так чи інакше, це свідчить про певні хитрощі, пов'язані з просуванням рекламного контенту.

     Бізнес користувачів отримають оновлений сервіс LinkedIn Lookup, який буде мати тіснішу інтеграцію з такими програмами, як Active Directory та Office 365. Це має покращити комунікації між працівниками компанії.

     Також, Сатья Наделла заявив, що Microsoft разом з LinkedIn почнуть розробку сервісу бізнес новин.

     З самого початку, як було оголошено про об'єднання двох компаній, було зрозуміло, що основним рушієм в угоді між двома компаніями є дані користувачів, якими володіє соціальна мережа. В свою чергу, Microsoft має інструменти, які дадуть можливість створювати сервіси для бізнесу, використовуючи ці дані.

     Теперішній головний виконавчий директор LinkedIn Джефф без ос буде і надалі керувати компанією, крім того, згідно даних аналітиків, близько 10000 працівників соцмережі увійдуть до штату Microsoft.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео