Ілон Маск відкрив перший підземний швидкісний тунель

Ілон Маск відкрив перший підземний швидкісний тунель

Відомий своїми інноваційними виходами, Ілон Маск 17 грудня повідомив про відкриття першого, та досі єдиного, швидкісного підземного тунелю під Лос-Анджелесом. В цьому тунелі зможуть їздити не лише автомобілі Tesla, а й будь-які автономні електромобілі. Безпечна подорож в тунелі можлива й зі швидкість понад 240 км/год (150 миль/год) - уточнив Маск.

Так, на демонстрації електромобіль опуститься в тунель завдяки ліфту, проїде за необхідним маршрутом на платформі з направляючими колесами, підніметься на поверхню теж за допомогою ліфта і вже далі продовжить рухатися звичайними дорогами до точки старту тесту.

Згідно з повідомленням, Los Angeles Times, перший автомобіль, що брав участь в дослідженні приїхав до пункту призначення за 2 хв. Але на експерименті науковці виявили один недолік - 2 бетонні стіни тунелю були досить нерівними, через що складалося враження, ніби їдеш ґрунтовою дорогою. Команда дослідників пообіцяла виправити це, адже тунель буде використовуватися компанію поки що лише для досліджень.

The Boring Company та її засновник, власник і гендиректор Ілон Маск будуть намагатися удосконалити цей винахід, щоб рух підземним тунелем був швидше та дешевше.

Наостанок, Маск додав, що за його планами повністю система швидкісного тунелю може бути відкритою до 2028 року, коли в ЛА пройдуть Олімпійські ігри.

Тегі: Ілон Маск,підземний швидкісний тунель,Tesla,інновації
Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...
ВІТАЄМО ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА ПЕТРОВСЬКОГО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ !
Сьогодні свій День Народження відзначає меценат, справжній патріот Дніпра та України, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» - Олександр Володимирович...
Інформаційні війни Україна – Росія!
В Інформаційному агентстві «Україна Інформ» відбулись Громадські слухання на тему: Інформаційні війни Україна – Росія! 1. Проблема: шляхом висвітлення неправдивої...
ТОМОС. Програма Особливий погляд ( 5 канал).
https://www.youtube.com/watch?v=CZGB5q_U_30&feature=youtu.be
ССО продемонстрували полігонну базу підготовки
Командування ССО  поділилось напрацюваннями з колегами військової розвідки СВ ЗС України щодо формування та розвитку навчально-матеріальної бази полігону.