В Сахарі випробували автономні марсіанські ровери

В Сахарі випробували автономні марсіанські ровери

У пустелі Сахара в Марокко пройшли випробування автономні марсіанські апарати - під керівництвом більш ніж 40 інженерів. Тестування було організовано німецьким центром DFKI Robotics Innovation Centre; роботи були розроблені для тестів автономної навігації та інших космічних технологій, які можуть бути використані в майбутніх міжпланетних місіях.

Випробування проходили на північному краю Сахари. Польові випробування почалися з того, що дрон Європейського космічного агентства (ESA) здійснив обліт території та склав цифрову топографічну карту. За словами фахівців, це - разом з даними, отриманими роверами, - дозволить перевірити алгоритми ESA.

Відзначається, що в ході тестів алгоритми комп'ютерного зору, що беруть участь в навігації роверів, насилу справлялися з орієнтуванням серед піщаних дюн. Річ у тім, що піщані дюни зовні сильно схожі між собою, а навігація роверів була заснована саме на розрізненні особливості місцевостей.

Як вказується, один з роверів - SherpaTT - проїхав в автономному режимі 1,3 кілометра і зумів навіть відправити повідомлення головному апарату, коли виявив незвичайні камені й збирався зробити знімки.

Подальшим етапом програми, як повідомляється, стане орбітальна демонстраційна місія, яка повинна відбутися в 2023 році.

Тегі: Сахара,ровер,Марс,космос
Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...
ВІТАЄМО ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА ПЕТРОВСЬКОГО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ !
Сьогодні свій День Народження відзначає меценат, справжній патріот Дніпра та України, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» - Олександр Володимирович...
Інформаційні війни Україна – Росія!
В Інформаційному агентстві «Україна Інформ» відбулись Громадські слухання на тему: Інформаційні війни Україна – Росія! 1. Проблема: шляхом висвітлення неправдивої...
ТОМОС. Програма Особливий погляд ( 5 канал).
https://www.youtube.com/watch?v=CZGB5q_U_30&feature=youtu.be
ССО продемонстрували полігонну базу підготовки
Командування ССО  поділилось напрацюваннями з колегами військової розвідки СВ ЗС України щодо формування та розвитку навчально-матеріальної бази полігону.