Новини України: Комп’ютер може охарактеризувати вас краще за друзів

Новини України: Комп’ютер може охарактеризувати вас краще за друзів
53048 ПЕРЕГЛЯДІВ

Експеримент, у якому взяло участь десятки тисяч добровольців показав, що комп’ютер може набагато краще описати вашу особистість, ніж родичі, друзі чи кохані.

Експеримент, у якому взяло участь десятки тисяч добровольців показав, що комп’ютер може набагато краще описати вашу особистість, ніж родичі, друзі чи кохані. Аналізуючи «лайки» на Facebook, комп’ютерна модель визначає 5 ключових рис людського характеру. Команда дослідників з Кембриджського університету, проте, вважає, що особистість людина є значно складнішим комплексом, ніж електронна модель.
Провідний американський науковий журнал PNAS (Proceedings of the National Academy od Sciences) на своїх сторінках запропонував декілька цікавих асоціацій. Фанати британського серіалу «Доктор Хто» у мережі Facebook швидше за все виявляються сором’язливими, а от шанувальники «Великого брата» більш консервативні та традиційні.
Науковці Кембриджського та Стенфордського університетів вказали на те, що аналіз «лайків» на Facebook може бути використаний для визначення особистої інформації про певну людини, включаючи сексуальну орієнтацію та політичні погляди.
По завершенню експерименту, результати були наступними:
За допомогою аналізу 10 «лайків» комп’ютер перевершить у знаннях про ваш характер вашого колегу по роботі;
70 «лайків» скажуть про вас більше, ніж ваші друзі та сусіди;
150 «лайків» треба, аби комп’ютер обійшов членів вашої сім’ї;
300 «лайків» аби перевершити дедукцію коханого чи коханої.
Аспірант Кембриджського університету доктор Ву розповіла: «Друзі й колеги можуть бачити нас лише в обмеженому колі ситуацій, тоді як комп’ютери мають доступ до всієї відповідної інформації, яка стосується нашої особистості, оскільки люди зараз дуже багато часу проводять в Інтернеті. Комп’ютери можуть робити висновки про наше життя систематично та послідовно, тоді як люди можуть помилятися з приводу істинної нашої сутності».

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео