Новини України: Apple Watch купить кожен п’ятий користувач iPhone 6

Новини України: Apple Watch купить кожен п’ятий користувач iPhone 6
132371 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дослідження показують, що кожен п’ятий власник iPhone 6 намір придбати Apple Спостерігати.


Дослідження показують, що кожен п’ятий власник iPhone 6 намір придбати Apple Спостерігати.
У березні в продаж надійдуть представлені восени минулого року "розумні" годинник Apple Спостерігати. І придбати їх намір кожен п’ятий власник iPhone 6 і iPhone 6 Plus, свідчить дослідження компанії Credit Suisse.
Опитавши кілька тисяч власників флагманських смартфонів компанії Apple, аналітики з’ясували, що 18% з них готові з високою часткою ймовірності придбати ношений комп’ютер відразу після початку продажів. ще 11% не виключили можливості покупки Apple Спостерігати. Схожі результати отримали в листопаді минулого року експерти аналітичного агентства Morgan Stanley.
Навіть якщо тільки кожен п’ятий власник iPhone 6 придбає собі годинник яблуко, продажу ношеного комп’ютера в 2015 році перевищать 20 млн штук, відзначають аналітики.
Тим часом, дослідження показують, що носимая електроніка, в тому числі смарт-годинник, поки не так популярні серед користувачів, як цього хотілося б виробникам.
Аналітики з GlobalWebIndex провели опитування, в якому взяли участь близько 170 тисяч дорослих користувачів з 32 країн світу. З них тільки у 9% є "розумні" годинник, а ще у 7% є смарт-браслети. На відміну від цього, у 80% респондентів в даний час в користуванні знаходиться власний смартфон, а у 91% - ПК.
Відзначається, що більшість власників переносної електроніки - це заможні чоловіки віком від 25 до 34 років, що проживають в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Це ще раз підтверджує той факт, що смарт-браслети і розумні годинник поки залишаються нішевими продуктами і виробникам ще належить знайти шлях до "серця" більш широкого кола споживачів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео